Winietki do druku

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Winietki do pobrania i druku w domowej drukarce. Gotowe wizytówki na stół do wydruku. Rozmiar przed złożeniem 9 cm (szerokość) x 9 cm (wysokość), rozmiar po złożeniu 9 cm (szerokość) x 4,5 (wysokość).

Winietki – najczęściej zadawane pytania

Jak zrobić winietki w Wordzie?

Najłatwiejszym sposobem na samodzielne wykonanie winietek w Wordzie jest wykorzystanie gotowego szablonu do wypełnienia. Wystarczy wybrać wzór dopasowany do okazji i uzupełnić imię i nazwisko zaproszonych gości.

Jak wydrukować winietki?

Winietki można wydrukować w domowej drukarce atramentowej lub laserowej. Na jednej stronie A4 mieści się 6 winietek.

Jaki papier i czcionka na winietki?

Najlepszym papierem na winietki będzie papier o zwiększonej gramaturze, powyżej 200 g/m2. Świetnie także sprawdza się blok techniczny. Natomiast czcionka na winietkach powinna być dopasowana do uroczystości i koniecznie musi zawierać polskie znaki.

Jak wyciąć winietki?

Winietki należy wycinać ostrożnie po wyznaczonej linii. Najlepiej sprawdzi się gilotyna do papieru lub długie ostre nożyczki.

Winietki do druku Word

Pliki z winietkami są przygotowane w formacie .DOCX (Microsoft Word). Daje to możliwość edycji każdego elementu, a także łatwego zapisania winietek do pliku .PDF czy .JPG. W pobranej paczce znajduje się także plik w formacie A4, na którym mieści się 6 gotowych winietek.

Winietki – szablon DOCX

Szablon winietki to znaczne przyśpieszenie organizacji przyjęcia. Bez względu na rodzaj uroczystości, gotowy szablon winietki do druku pozwoli szybko wydrukować odpowiednią ilość karteczek na stół. Dzięki nim, goście bez problemu odnajdą swoje miejsce. Odpowiedni szablon winietki powinien zawierać tematyczne nawiązanie, ulubiony cytat, datę lub niebanalną grafikę. Wtedy winietka doskonale wkomponowuje się w styl przyjęcia i podkreśla jego wyjątkowy charakter.

Szablony i wzory winietek do pobrania

Sprawdź wszystkie wzory winietek do pobrania i wybierz interesujący Cię szablon winietek do druku. Specjalnie wyselekcjonowana grafika sprawia, że winietki idealnie nadają się do samodzielnego wydrukowania i postawienia na stół. Każdy wzór jest dopasowany do innej okazji.

Winietki na 18

Wzory winietek na 18 urodziny do pobrania i druku. Wybieraj spośród zabawnych winietek na osiemnastkę.

Winietki urodzinowe

Urodzinowy szablon winietek do pobrania. Sprawdź nasze winietki na urodziny do druku.

Winietki ślubne

Wzory winietek ślubnych do pobrania. Gotowe szablony winietek ślubnych do druku.

Winietki świąteczne

Piękne i magiczne winietki świąteczne do druku. Sprawią, że wigilijna kolacja czy uroczysty obiad podczas świąt Bożego Narodzenia na zawsze zapadnie gościom w pamięci.

Winietki na komunie

Winietki komunijne do druku sprawdzą się doskonale przy organizacji uroczystości pierwszej komunii świętej.

Winietki na chrzest

Wkrótce także winietki na chrzest do druku.

Czytaj więcej